JAK MŮŽETE ÚTULKŮM POMOCT?

Tato otázka má hned několik odpovědí. Podívejme se na způsoby, jak pomoci potřebným skrz e-shop Vaschovatel.cz.

  1. AUTOMATICKÝM FINANČNÍM PŘÍSPĚVKEM PŘI NÁKUPU PRO SVÉ DOMÁCÍ MAZLÍČKY NA VASCHOVATEL.CZ
  2. VYŠŠÍM FINANČNÍM PŘÍSPĚVKEM PŘI NÁKUPU PRO SVÉ DOMÁCÍ MAZLÍČKY NA VASCHOVATEL.CZ
  3. LIBOVOLNÝM DAREM PRO ÚTULEK - TZN. KOUPÍ POPTÁVANÉHO ZBOŽÍ KONKRÉTNÍHO ÚTULKU NA DARCOVSTVI.VASCHOVATEL.CZ
  4. MANUÁLNÍ POMOCÍ, PŘI KTERÉ POMÁHAJÍ VAŠE RUCE

 

Add 1) - AUTOMATICKÝ FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK PŘI NÁKUPU PRO SVÉ DOMÁCÍ MAZLÍČKY NA VASCHOVATEL.CZ

Z každé objednávky, která bude úspěšně uhrazena a doručena příjemci, automaticky přispívá provozovatel e-shopu 5 Kč na nejbližší útulek. Do budoucna bude možnost vybrat si z nabídky přímo útulek, kterému bude "pětikačka" přičtena do e-pokladničky.

 

Add 2) - VYŠŠÍ FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK PŘI NÁKUPU PRO SVÉ DOMÁCÍ MAZLÍČKY NA VASCHOVATEL.CZ

Před odesláním objednávky můžete nejbližšímu útulku darovat částku v libovolné výši. Provozovatel e-shopu po řádné úhradě objednávky promění tuto částku v body, které převede v zvolené výši do e-pokladničky útulku.

 

Add 3) - LIBOVOLNÝ DAR PRO ÚTULEK - TZN. KOUPĚ POPTÁVANÉHO ZBOŽÍ PRO KONKRÉTNÍ ÚTULEK Z DARCOVSTVI.VASCHOVATEL.CZ

Každý útulek, který plně využívá svůj profil na Darcovstvi.vaschovatel.cz, má možnost předvyplnit v sekci "Potřebujeme koupit" přesně to, co pro provoz útulku je potřeba. Nejedná se pouze o krmivo, ale také o deky, přepravky, dezinfekční sprej atd. Dárce má ulehčen výběr z nepřeberného množství produktů a navíc bude jeho dar 100% útulkem využit. Po výběru zboží a zadání jeho množství stačí vyplnit kontaktní údaje kupujícího a zaplatit bankovním převodem. Následně bude celá zásilka expedována na adresu útulku. Po koupi doporučujeme útulku napsat e-mail, že jim bude z e-shopu Vaschovatel.cz (provozovatel Vapasko s.r.o.) doručen balík s darem. Částečně se tak eliminuje riziko, že nebude zásilka převzata.

 

Add 4) - MANUÁLNÍ POMOC, PŘI KTERÉ POMÁHAJÍ VAŠE RUCE

V databázi útulků, si zvolte, jakému útulku chcete pomoci. V sekci "Potřebujeme Vaše ruce", pak uvidíte, co za manuální pomoc nejvíce útulek ocení. Ať už je to venčení psů, výstavba kotců nebo výpomoc s úklidem... Mnohdy jsou právě tyto činnosti to, co útulek ocení nejvíce.

 

Pojďte do toho s námi!!! V partnerství je síla a zvířata nám to mnohonásobně vrátí... Čím více zákazníků bude e-shop Vaschovatel.cz mít, tím více peněz putuje tam, kde je potřeba. Sdílejte tuto myšlenku dál, ať je nás každým dnem víc a víc.

 

 

sledujte nás Facebook Instagram Youtube