Jak rádi s úsměvem říkáme, zvířata jsou jedni z nejlepších lidí, co jsme v životě potkali. Dávají nepodmíněnou lásku a za svého pána by položili kolikrát i život.
I přesto se najdou na této planetě tací, kterým je to málo a oplácejí zvířecím tvorům lidskou mincí v podobě zloby a bolesti.
My však nechceme a nebudeme zavírat oči. Jdeme vstříc lepším zítřkům pro opuštěná, týraná a handicapovaná zvířata, která neměla štěstí na svého pána.
Našim cílem je pomoci co nejvíce zvířecím tvorům a vykouzlit jim zpět úsměv. Sami z vlastní zkušenosti víme, že existuje řada státem nedotovaných zařízení, která se o naše zvířecí kamarády starají z přesvědčení a bezmezné lásky. A z toho důvodu existuje náš projekt. Společnými silami nacházíme nejenom nové páníčky pro chlupáče, kteří hledají domov, snažíme se především nacházet volné zdroje pro provoz útulku a ruce je venčení a výstavba kotců a manuální podporu majitelům zařízení.
Podporujeme pouze našimi zákazníky ověřená zařízení, žádné množírny, ani jiné nelegální subjekty!
© Copyright 2018 Dárcovství Vášchovatel.cz