Osud zvířecích tvorů nám není lhostejný.

Jak rádi s úsměvem říkáme, zvířata jsou jedni z nejlepších "lidí", které jsme v životě potkali. Dávají nepodmíněnou lásku a za svého pána by mnohdy položili svůj život.

I přesto se najdou na této planetě tací, kterým je to málo a oplácejí zvířecím tvorům lidskou mincí v podobě zloby a bolesti.

My však před tímto nechceme (a nebudeme) zavírat oči. Jdeme vstříc lepším zítřkům pro opuštěná, týraná a handicapovaná zvířata, která neměla (prozatím) štěstí na svého pána.

Našim cílem je pomoci co nejvíce zvířecím tvorům a vykouzlit jim zpět úsměv. Sami z vlastní zkušenosti víme, že existuje řada státem nedotovaných zařízení, která se o naše zvířecí kamarády starají z přesvědčení a bezmezné lásky. Z toho důvodu existuje náš projekt... Projekt Dárcovství VášChovatel.cz. Společnými silami nacházíme nejenom nové páníčky pro chlupáče, kteří hledají domov, ale taktéž se snažíme nacházet volné finanční zdroje pro provoz útulků, ruce je venčení či pomoc s úklidem nebo výstavbou kotců. Taktéž hledáme i hodné dárce, kteří útulkům zakoupí potřebné zboží.

Finančně podporujeme pouze útulky, které jsou registrované u SVS a zároveň se nejedná se o městské (obecné) útulky financovány v plné výši městem (obcí). Udělené výjimky jsou řádně prověřovány. Nepodporujeme žádné množírny, ani jiné nelegální subjekty!!!

UPOZORNĚNÍ: Finanční pomoc není právně vymahatelná. Provozovatel si vyhrazuje právo, že v ojedinělých případech může přerozdělit nevyčerpanou částku jednoho subjektu na jiný subjekt. Taktéž si vyhrazuje právo profil útulku (bez náhrady) smazat, a to z důvodu neaktivity v čerpání a ignorování e-mailových výzev zaslaných z darcovstvi@vaschovatel.cz.

Všem zainteresovaným subjektům doporučujeme pravidelně kontrolovat stav své e-pokladničky a průběžně nastřádanou částku čerpat (při objednání VŽDY zvolte platbu bankovním převodem a vygenerovaný kód zkopírujte v administraci Dárcovství do pole "Uhradit" v "Můj přehled").

sledujte nás Facebook Instagram Youtube