Přispělo lidí4 324
Částka40 133 Kč
Využito37 902 Kč

Kočičí naděje z.s.

Kočičí naděje z.s.

Občanské sdružení Kočičí naděje vzniklo 30.1.2008. V době vzniku měla Kočičí naděje dvě depozita ve Východních Čechách. Počet depozit postupně narostl a různě se měnil, v současné době o zvířátka pečujeme v pěti depozitech. Depozita se nacházejí v Hradci Králové, Sezemicích u Pardubic, Praze-Bohnicích, Ronově nad Doubravou a v Pardubicích.

V roce 2015 jsme se stali zapsaným spolkem, takže náš název je Kočičí naděje, z.s. V tomto roce 2018, jsme oslavili již desáté výročí vzniku Kočičí naděje. Za dobu naší činnosti prošlo našimi depozity okolo 4000 kočiček a zhruba 200 pejsků.

Staráme se především o nechtěné kočičky, v menší míře i o pejsky nebo králíčky v nouzi. Ročně do naší péče přijmeme cca 250 koček. Do nových domovů od nás odcházejí kočičky zdravé, očkované, odčervené, dospělé kočičky kastrované. Všechna zvířata jsou pečlivě prohlédnuta veterinářem. V nabídce máme kočičky všeho věku, jak malá roztomilá a rozpustilá koťátka různých barev a různé délky srsti, tak i klidné dospělé kočičky a kocourky. Můžete nás po domluvě nezávazně navštívit, třeba se jen podívat a pomazlit se.

Pokud si kočičku nebo koťátko od nás osvojíte a pak nastane situace, že se už dál o ně starat nemůžete, kdykoliv je přijmeme zpět.

 

Internet:

www.kocicinadeje.cz (do konce června budou nové www)

Facebook:

+ jednotlivá depozita

Dále Informační skupina o akcích a Akce pro spolek :-)

sledujte nás Facebook Instagram Youtube