Přispělo lidí2 006
Částka27 094 Kč
Využito21 567 Kč
Kočka2 x

Destiny Pet

Destiny Pet

Řídíme se heslem, že společně dokážeme tvořit lepší svět a proto je zde Destiny Pet.

Náplní naší práce je pomáhat zvířatům. Dle našich možností ideálně všem a bez rozdílů. Snažíme se sbírat nové informace a vylepšovat naši práci a péči a nezamrznout na jednom místě. Dbáme na výběr veterinářů, takže pokud se nám daná diagnostika nepozdává, hledáme řešení jinde. Snažíme se, aby naše činnost měla smysl.

Každému zvířeti vždy hledáme domov tak, aby byl spokojen nejen nový majitel, ale hlavně i zvířátko. Na nové majitele klademe vyšší nároky, protože nový domov musí být lepší než ten dočasný a také poskytujeme doživotní poradenský servis pro naše bývalé azylanty a jejich páníček se na nás tak může kdykoliv obrátit.

Zvířata od nás do adopce odcházejí zásadně kastrovaná, čipovaná, odblešená, odčervená a kompletně vakcinovaná, kočky testované na FIV a FeLV a na vrub adopční smlouvě. Samozřejmě, dle zdravotního stavu zvířete se mohou tyto úkony lišit, vždy je však zájemce o všem důkladně informován.

Prozatím, z prostorových důvodů, přijímáme nejčastěji kočky či drobné živočichy, ale žádné zvíře, pokud situace dovoluje, není odmítnuto. Každý živý tvor má nárok na opravdovou a kvalitní pomoc a my tu jsme od toho, abychom udělali maximum pro to, aby mu byla dopřána. Klademe důraz na karanténu, testování, veterinární péči, socializaci před odchodem do nového domova, kvalitní stravu a rodinný přístup vůči dočasným azylantům.

Snažíme se být jiní. Snažíme se být rodinou se vším všudy, i když jen dočasnou. Máme před sebou mnoho plánů a dlouhou cestu, ale jsme si jisti, že společně s vámi dokážeme tvořit lepší svět.

Podpořit naši činnost můžete na bezpečném portálu darujeme na https://www.darujme.cz/projekt/1204559 nebo na transparentní účet 2501707871 / 2010 

Zahraniční platby
IBAN: CZ3320100000002501707871
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
PayPal: info@destinypet.cz
 

 

sledujte nás Facebook Instagram Youtube