Přispělo lidí1 090
Částka17 163 Kč
Využito14 530 Kč
Kočka9 x

Kočičí domov Sissi

Kočičí domov Sissi

Jsme rodinný útulek pro opuštěné, nemocné a nechtěné kočičky.

S manželem jsme vždy byli pejskaři a žádná kočička nám dlouho nezkřížila cestu. V době, kdy jsme pracovně žili v Itálii jsem při venčení pejska našla zraněnou kočičku. Zachránili jsme ji a k nám se tak dostala první kočičí láska, Sissi - název našeho spolku tedy nese její jméno, na památku. Od té doby jsme zachránili ještě mnoho kočičích životů a spoustu z nich u nás již zůstalo. Vzhledem k tomu, že jsme se v pomoci kočičkám našli, rozhodli jsme se založit spolek, abychom mohli kočičkám pomáhat dál a hledat jim nové domovy.

Nyní, po založení spolku se staráme o opuštěné, zraněné, odebrané a nechtěné kočky. V rámci této pomoci některé odchytáváme a hledáme jim domovy. Kočky, které se k nám dostanou, jsou v případě potřeby léčeny, všechny kastrovány, očkovány a očipovány. Všechny kočky testujeme na přenosné kočičí nemoci FIV a Felv. Kočky, které jsou u nás umístěny žijí u nás v domě, kde mají své kočičí pokojíčky a také plně zabezpečený výběh na zahradu, kde rády odpočívají a tropí vylomeniny. Máme také několik dočasných péčí, kde je o kočičky hezky staráno také v domácím prostředí.

Dále se věnujeme lokalitám, ve kterých se shromažďují opuštěné a nechtěné kočky na tzv. krmných místech. V těchto lokalitách kočky kastrujeme, v případě potřeby léčíme a také pravidelně krmíme. 

Nacházíme se v malé obci Křoví, na Vysočině.

Podpořit naši činnost můžete zde a to konrétně zakoupením nám potřebných věcí nebo finančně na Transparentní účet: 2702137887/2010, ze kterého převážně hradíme veterinární výdaje za kočičky.

sledujte nás Facebook Instagram Youtube