Přispělo lidí4 552
Částka56 067 Kč
Využito55 611 Kč

Azyl Tylda z.s.

Azyl Tylda z.s.

Jsme rodinný azyl pro kočičí a psí seniory. Staráme se o zvířata, která se ne vlastní vinou ocitla v nouzi - a díky svému vyššímu věku, nemoci nebo handicapu přišla o domov.  Psi i kočky u nás většinou zůstávají na dožití. Někteří jsou nalezenci, jiní opuštění po zemřelých majitelích a některé přebíráme z útulků z kotců do naší domácí péče. Většinou jsou bez šance na umístění, vzhledem k jejich věku či nemoci. V Tyldě mají domácí péči, nejsou umístěni v kotcích.  Pejskové žijí společně ve smečce v rodinném domě se zahradou. A kočičky sdílejí společné prostory s pejsky.  Poslední dobou u nás často končí i nalezená opuštěná nebo vyhozená koťata.  Po vyléčení a naočkování takovým zvířatům hledáme nové domovy.

Občas se pro i některé ze starších z pejsků či kočiček podaří najít nový domov - z nových rodin pro taková zvířata máme velikou radost.

Také přijímáme toulavé kočky na kastrace, některé bývají ve špatném zdravotním stavu, tak u nás zůstávají déle na léčení, hospitalizaci a až poté jsou vypuštěny. Všechny kočky, které vypouštíme zpět do původního lokality, mají zajištěné boudičky na zimu a zajištěné pravidelné krmení. A všechny kočky vypuštěné zpět jsou kastrované, odčervené a očkované.

sledujte nás Facebook Instagram Youtube