Přispělo lidí2 321
Částka26 118 Kč
Využito21 534 Kč
Pes12 x
Kočka1 x

Miniazyl Voříškov

Miniazyl Voříškov

Miniazyl Voříškov založily dvě holky. Holky, které spojuje láska ke psům. Holky, co raději změní psí osud, než si lakují nehty a sedí před zrcadlem. Víme, že nezměníme celý svět, ale můžeme změnit život alespoň několika psům. A už to je takový malý zázrak.

Neznáme nic lepšího než vidět přeměnu z nešťastného, ustrašeného, týraného, pohublého psího tvorečka v dobře stavěnou, sebevědomou bytost. Veselého psa, šťastného v novém domově, u nových páníčků.

Voříškov je přechodný domov. U nás se psům dostane lásky, kvalitní stravy, vycházek do krásného okolí, socializace, výcviku a pomazlení. Samozřejmě spolupracujeme s několika veterináři.

Psi se k nám dostávají přímo od majitelů, kteří už je z různých důvodů nemohou mít, zabaveni z nevhodných podmínek, nebo od jiných útulků či sdružení, které zrovna potřebují pomoci.

Nemáme žádné příjmy od obcí, měst či státu. Žádné dotace. Péči o psy se snažíme hradit z vlastních kapes, na úkor vlastního bydlení, dovolených, šatníku .. prostě toho, za co utrácí normální holky.

Psů potřebných naší péče ovšem přibývá a my to bez Vaší pomoci nezvládneme. Adopční poplatky mnohdy nepokryjí náklady a už vůbec nezbývá na rozvoj miniazylu, zvyšování kapacity pro ubytování a vylepšování psího prostředí.

Naše vize je postavit co nejekologičtější miniútulek. Na pozemku není elektřina, tu zajišťujeme solárními panely. Vodu máme ze studny s ruční pumpou, podmínky jsou více než bojové . 

Více se o nás dozvíte na stránkách voriskov.cz

sledujte nás Facebook Instagram Youtube